Februari, de maand van Valentijn! (En van mijn verjaardag, maar dat vieren de meesten van jullie waarschijnlijk niet, haha!) Hoewel ik zelf gek ben op truien en shirts met hartjes, draag ik deze eigenlijk maar 1 dag per jaar. Daarom besloot ik een Romantic Soft Grunge outfit samen te stellen met kledingstukken die ik al in mijn kast heb hangen.
Een deel van de kledingstukken die je hieronder ziet zijn de exacte stukken die ik zelf ook heb. Terwijl andere dingen lijken op iets wat ik heb, maar niet exact hetzelfde zijn. Op deze manier probeer ik outfits te maken die ik zelf zou dragen, maar dan met kleding die nog te koop is. Zo kun jij ook wat shoppen wanneer je iets leuks ziet. En hoef ik niet iedereen teleur te stellen doordat dingen uitverkocht zijn.
Ik probeer echte *aesthetics* te maken in elke collage. Dus niet alleen wat kleding en accessoires bij elkaar op een plaatje, maar echt een mood. In dit geval ben ik gegaan voor een Romantic Soft Grunge outfit. Ik ben sowieso gek op Soft Grunge looks, een beetje edgy maar zeker niet punk. Hier heb ik vervolgens zelf een romantische twist aan gegeven en hieronder zie je het resultaat!
Romantic Soft Grunge outfit

De Romantic Soft Grunge outfit bestaat qua kleding uit het volgende:
- Een groene jeans of broek, om een beetje kleur in de outfit te brengen en groen staat ontzettend goed met rood en roze vind ik. Ik heb zelf kniegaten in mijn broek geknipt, om het nog wat stoerder te maken.
- Een romantisch shirt met mesh bovenkant. De voorkant van het shirt heeft een hartvormige neckline, perfect voor Valentijnsdag dus!
- Mijn favoriete Sk8 Hi platform Vans, om het geheel wat stoerder te maken.
- Jigglypuff Pokemon sokken, want ik ben gek op vrolijke sokken onder mijn outfit.
- En een zwarte baret met sterren studs, omdat Fransen de masters van romantiek zijn!
De accessoires die ik bij deze look gekozen heb zijn:
- Heerlijke WoodWick kaars in de geur Rosewood, deze kaars knettert als een romantisch haardvuurtje!
- Een layered ketting in zilver die je kunt laten graven.
- Grote mok in een handgemaakte look, perfect voor je insta-plaatjes.
- Twee zilveren armbandjes, een chunky armbandje en een armband met een hartje dat je ook kunt laten graveren.
- Zonnebril met roze hartjes glazen, zodat je eens echt door een roze bril kunt kijken 😉
- Stoere riem met grote gesp en kettinkje voor dat heerlijke grunge gevoel.
- Een zwarte schoudertas met kleine glitter studs.
- Zachtroze nagellak en een subtiele lipglow van het merk Be Creative (dierproefvrij!)
Fashion voorraad
Op het moment dat ik deze blog schrijf zijn alle artikelen nog op voorraad, helaas kan dat heel snel veranderen. Zie je iets dat je leuk vindt? Wacht dan alsjeblieft niet te lang, als het uitverkocht is kan ik daar jammer genoeg niets aan veranderen.
Door op de linkjes in deze blogpost te klikken ga je direct naar de producten toe.
Een deel van deze linkjes zijn affiliate, dit houdt in dat ik een klein percentage krijg van het aankoop bedrag wanneer jij wat via mijn link koopt. Jij betaalt hier niets extra voor! Wil je meer weten? Klik dan HIER.