Vorig jaar hebben wij in de herfst een weekje doorgebracht in een fantastisch boshuisje in Nederland. Midden in de natuur. En dat beviel ZO goed, dat we deze lente weer een natuurhuisje gaan huren. In deze blogpost vinden jullie mijn favoriete boshuisjes voor een lente vakantie in Nederland.
DIT IS HET natuurHUISJE DAT WIJ HEBBEN GEHUURD voor deze lente



De vorige keer hadden we een huisje richting het Noorden van Nederland geboekt. Daarom leek het ons leuk om dit keer richting het Zuiden te gaan voor onze Lente vakantie in Nederland. Dit schattige huisje met gigantische tuin staat in Velden, Limburg. Een klein stukje boven Venlo, vlak bij de Duitse grens. Een prachtig gebied om van de lente te genieten lijkt me.
(Update: Dit huisje is geen aanrader. Het huisje staat op een stuk grond met nog een huisje en de eigenaar loopt continue door “jouw” tuin. Geen privacy en aan een drukke weg)
Klik hier om dit natuurhuisje in Velden te bekijken als je toch nieuwsgierig bent!
OOK EEN PAAR NACHTJES IN DE NATUUR SLAPEN deze lente?
Ben jij na maanden binnen zitten ook toe aan een lekkere vakantie vol in de natuur in Nederland? Misschien zijn de onderstaande natuurhuisjes dan wel iets voor jou, ze staan bij mij zeker op mijn lijst met favorieten!
Aangezien veel mensen deze lente vakantie in Nederland gaan vieren, is de keuze wat beperkter dan vorig jaar. Maar ik heb geprobeerd de mooiste plekjes er voor jullie uit te filteren.

Dit gave 4 persoons huisje ligt in Ootmarsum, Overijssel. Het was één van onze favorieten, modern maar toch knus ingericht met een heerlijk overdekte ruimte om buiten te kunnen genieten. Met een fantastisch weids uitzicht.

Nog zo’n prachtig huisje, in Epe, Gelderland deze keer. Ook weer voor 4 personen en midden in het bos! Bekijk ook vooral de foto’s van het interieur en de omgeving eens. Ik hoop echt dat we hier een keertje kunnen verblijven!

Dit boshuisje in Middelbeers, Noord-Brabant heeft echt ultieme Fairytale vibes! Van de ligging tot de inrichting, het lijkt wel alsof je zo een sprookje binnen wandelt. Heerlijk beschut en prive kun je hier volgens mij ultiem genieten.

En als we dan toch met sprookjes bezig zijn, wat denk je van dit geweldige 2 persoons natuurhuisje in Enschede, Overijssel? Wat een droom! Je komt hier niets te kort als je het mij vraagt, kijk maar eens naar de luxe inrichting.

Ben je met wat meer personen? Dan is dit huisje in blokhut-stijl voor 6 personen in Winterswijk, Gelderland misschien wel iets voor jullie. Gezellig tussen de schaapjes en met een ruime keuken zodat je ook “thuis” kunt koken.

De term “Boshuisje” is volgens mij speciaal voor dit huisje bedacht! Even helemaal back-to-basic in dit super schattige hutje voor 2 personen in Leudal, Limburg. Je waant je gewoon terug in de tijd wanneer je hier verblijft.

Dit fantastische chaletje voor 2 personen ligt in Veere, Zeeland. Super smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien. En ook de omgeving is geweldig, lekker de natuur in of een dagje aan zee, kan allemaal!

Een poppenhuis op mensen-formaat! Dit 2 persoons natuurhuisje ligt in Watergang, Noord-Holland, een stukje boven Amsterdam. Heerlijk in de polder, maar je kunt ook zo de toerist uit gaan hangen in Amsterdam.

Wauw, hoe idyllisch is dit 100 jaar oude, 4 persoons natuurhuisje in Midlaren, Drenthe? Het ligt direct aan het water en heeft ook een eigen steiger. Perfect voor de warme lente dagen.

En als laatste een echt Tiny House voor 2 personen in Houten, Utrecht. Ontzettend schattig en fijn ingericht. Midden in de natuur maar je bent natuurlijk ook zo in de stad, een perfecte middenweg!
Op het moment dat ik deze lijst maak hebben de huisjes hieronder nog minstens 3 nachten beschikbaar in deze maanden. Maar dat kan natuurlijk snel veranderen aangezien het allemaal losstaande huisjes zijn en geen parken.
MIJN FAVORIETE BOSHUISJE HUREN
Dit zijn mijn favoriete boshuisjes om te huren in Nederland in de lente! Natuurlijk zijn er nog véél meer geweldige boshuisjes, natuurhuisjes, chalets, boomhutten en noem maar op te huren via Natuurhuisje.nl. Maar na uren en uren heerlijk browsen op de website staan deze toch wel echt in mijn top 10 in verschillende streken.
Mocht je zelf gaan zoeken op de website dan heb ik nog wel wat tips voor je! Voor de ultieme ervaring zou ik deze filters aanzetten:
- Thema’s: Niet op een vakantiepark
- Ligging: Alleenstaand
- Natuur rust en ruimte: Buitengewoon
Met deze filters zorg je er dus voor dat je een huisje huurt dat niet op een vakantiepark ligt, ideaal wanneer je echt op zoek bent naar rust. Dat je huisje alleen staat, dus niet naast een ander huisje of bijvoorbeeld als bijgebouw op een erf. En de laatste filter spreekt natuurlijk voor zich, met deze filter heb je echt alleen de aller- allermooiste omgevingen!
Maar let op! Niet iedereen heeft deze filters goed ingesteld dus het is ook zeker de moeite waard om zonder filters te zoeken als je de tijd hebt om veel pagina’s door te spitten.
Onze ervaring met een boshuisje huren in de herfst


Wil je zien hoe onze vakantie in een boshuisje in Drenthe ons afgelopen herfst is bevallen? Klik dan hier!
Benieuwd naar welke boshuisjes er vorige keer op onze wishlist stonden? Klik dan hier!
Deze blogpost bevat affiliate links, klik hier om te lezen wat dat inhoudt.
[…] Gisteren was een super leuke dag, ik had mijn eerste pianoles én we hebben onze voorjaarsvakantie geboekt in een fantastisch natuurhuisje in Limburg. […]