
Herfst en Halloween decoratie voor in huis kent iedereen denk ik wel. Maar wist je dat er ook onwijs veel gave items te vinden zijn voor herfst in je keuken? Van kookgerei tot voorraadpotten en keukentextiel. In de mooiste herfstkleuren, vormen en materialen. In deze blogpost vind je mijn favorieten!
Het is serieus zo leuk om elke ruimte in je huis mee te nemen in je seizoensdecoratie. Maar ik moet zeggen dat ik zelf vaak stop na het decoreren van de woonkamer, eetkamer en slaapkamer. Dit jaar wilde ik ook graag echt wat leuks maken van de keuken, omdat ik daar behoorlijk veel tijd doorbreng. Koekjes bakken, stoofschotels maken en de heerlijkste herfstgerechten. Dan is het natuurlijk wel zo leuk om ook daar in stijl te kunnen koken.
Hieronder vind je mijn favoriete items. Van ovenschalen tot theepotten, keukentextiel en allerlei andere gave producten voor in je keuken. Mokken heb ik in deze blogpost even overgeslagen, die kun je hier vinden: Shop de leukste herfstmokken.
Klik hieronder op de plaatjes om naar de producten te gaan.
Herfst ovenschalen & (braad)pannen
Ovenschalen en (braad)pannen in pompoen vorm, herfstiger wordt het niet volgens mij! Zoals je op de foto bovenaan deze post kunt zien heb ik dit jaar zelf 3 pompoen ovenschalen aangeschaft. Ik vond ze zo ontzettend gaaf!
Serveerschalen & bordjes
Met deze herfstige serveerschalen en bordjes serveer je alle gerechten in stijl! Zelfs de simpelste snacks zien er op en top herfstig uit op deze manier.

Bordje in vorm van een spookje, gespot in TKmaxx Eindhoven.

Marmeren spook snijplank, gespot in TKmaxx Eindhoven.
Meer keuken accessories
Peper en zoutstelletjes, flesjes voor olie en azijn, zeeppompjes en nog meer fantastische items om een beetje herfst in je keuken te brengen.

Le Creuset spatelbeker met spatels. Of zonder spatels.
Theeservies
Opberg potten
Keukentextiel
En natuurlijk is het keukentextiel ook niet te missen. Een super simpele manier om wat heerlijke herfstkleuren aan je keuken toe te voegen. Klik op de plaatjes om de keuken- en theedoeken te shoppen!
Heb jij ook zin gekregen in een beetje Herfst in je keuken?
Wat zijn jouw favoriete items uit deze blogpost? Zoals ik al vertelde heb ik zelf 3 pompoen ovenschalen gekocht, deze ga je ongetwijfeld nog vaak tegenkomen op mijn foto’s hier en op Instagram!